UWAGA UWAGA!
W tym roku Olsztyn znalazł się w gronie miast, które leżą na trasie LECH Ice Trucka! Lechowa ciężarówka na czele z Samozwańczym Rzecznikiem Juwenaliów 2011, Bilem Ariunbaatarem, poprowadzi naszą Kortowiadową Paradę Wydziałów! Tutaj macie filmik z tegorocznych juwenaliów w Rzeszowie, podczas których Bil przeprowadzał wywiady ze studentami:BIL tak wspomina swoją zabawę podczas mongolskich Dni Studenta: „U nas w Mongolia Juwenalia wyglodajo tak, że siedzimy na trawie przed jurtom i paczymy jak jaki na siebie skaczą. Wtedy jest okres godowy. Mamy jesce mnostwo innych zabaw ale o tym w filmikach bedzie“.
 
Podczas Juwenaliów 2011 studenci wezmą udział w loterii LECHa Premium, w której nagrodą główną jest designerska lodówka z zapasem zimnego LECHA na cały rok oraz zestaw na domówkę – telewizor LCD 40’, kino domowe i konsola XBOX 360. Żeby przez nadchodzące lato cieszyć się zimnym LECHem wystarczy kupić go podczas Juwenaliów, wysłać kod SMS-em i zjawić się na imprezie w dniu finału, aby móc osobiście odebrać nagrodę. 
 
W Strefie Zimnego LECHa, czyli w najbardziej orzeźwiającym miejscu w Olsztynie, będzie można na chwilę odetchnąć przy muzyce miksowanej na żywo. Dodatkową atrakcją będzie pokaz rzeźbienia w lodzie.  Lodowy Ice Team z wicemistrzem świata w rzeźbach lodowych – Robertem Burkartem na czele, tym razem wykona gigantyczny, lodowy monument. Arysta w zeszłym roku stworzył m.in. lodową stronę internetową www.lech.pl (poszczególne elementy serwisu wyrzeźbiono w lodzie a następnie sfotografowano i umieszczono
w Internecie).
 
„LECH wyzwala spontaniczną zabawę. To impuls do działania. W w tym roku na Juwenaliach w całym kraju chcemy tworzyć wyjątkową przestrzeń dobrej zabawy dla młodych i optymistycznie nastawionych do życia ludzi. Zapraszam na Juwenalia 2011 w imieniu głównego sponsora – LECHa Premium.“ – mówi Tomasz Kanton, brand PR manager w Kompanii Piwowarskiej.

Jak widzicie, w tym roku za sprawą naszego głównego sponsora, czekają nas dodatkowe atrakcje z fantastycznymi nagrodami do wygrania! Nie zapominajcie o tym! Życzymy powodzenia!

autor:Martyna Matacz dodano:2011-05-18 21:00:49

Sponsorzy główni

Sponsorzy
Media
Współpraca
oprogramowanie: reczkowski.pl | grafika: infeo | copyright @ kortowiada.pl 2011 | hosting: Olman Olsztyn | kontakt: japco@man.olsztyn.pl