Program Kortowiady 2011

Środa  18.05

15:00 Wystrój akademików
20:00 Imprezy klubowe

Czwartek  19.05

11:00 Parada Wydziałów ulicami Olsztyna, trasa: parking przy Hali Urania, al. Piłsudskiego, Wysoka Brama, Stare Miasto, al. Warszawska, Rektorat, parking przy Centrum Konferencyjnym.
14:00 Wenus Show - wybór najpiękniejszej studentki UWM (parking przy Centrum Konferencyjnym)

15:00

Strefa Lech - 2 namioty z muzyką i strefą chill (stadion główny)

18:00

REDBULL TOURBUS Muzyka Młodych (parking przy WNT - ul. Oczapowskiego) Główna gwiazda: TEDE

19:00

Noc Szantowo - Folkowa (Plaża Kortowska) Wakansija, Horpyna, Ratatam, Bartnizky Band, Wodny Patrol

21:30

Pokaz tańca z ogniem (Stadion Główny) - grupa eXodus

20:00 Namiot- muzyka klubowa (kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej) - Systu, Aeromatic (AMC), The Professional ( DJ Nobis, Nuno- voc., Banan- sax., DJ Wroo), True Analog Sound ( Feel+ Notrust+ Kasia),  Krazz (AMC),

Piątek  20.05

10:00 Turniej gier komputerowych (Biblioteka Główna)
10:00 Wyścigi kajakowe pomiędzy dziekanami wydziałów (Jezioro Kortowskie)
12:00 KortoFest- festiwal muzyczny (Plaża Kortowska) - Gwiazda festiwalu: APTEKA
12:30 Bój Wydziałów  (parking przy Centrum Konferencyjnym) – wybór najlepszego wydziału
15:00

Strefa Lech (Stadion Główny) - 2 namioty z muzyką i strefą chill

16:00 Siłowanie na łapę (Klub Rakor)
17:00 Koncert rozmaitości (Górka Kortowska) Strefa Zero, Finaliści Ajdola + D'Dorsh, Long & Junior, StarGuardMuffin, Farben Lehre, DŻEM, GENTLEMAN & THE EVOLUTION
20:00 Namiot HipHop (kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej) - Efenta, FiS, SML Crew, PIH, Młody M + RX, DJ One2One

Sobota  21.05

10:00 Turniej Counter Strike (Biblioteka Główna)
11:00 Zawody siłowe+ sekcja tańca SWFiS "To jest to" (Stadion Główny)
13:00 Pokaz jazdy grupy motocyklowej WHEELIEHOLIX(parking przy Centrum Konferencyjnym)
13:00 House Music Stage (Plaża Kortowska) - scena alternatywna: Zamach Stanu, Dead on Time, Pogotowie Energetyczne, Kumka Olik, The Analogs
14:00 Rywalizacja między akademikami (Plaża Kortowska, Stadion)
15:00

Strefa Lech (Stadion Główny) - 2 namioty z muzyką i strefą chill

17:00 Mega Koncert (Górka Kortowska) Fervor, Kuśka Brothers, Radio Bagdad, AbradAb, ENEJ, Elektryczne Gitary, LADY PANK
20:00 Namiot- muzyka klubowa– (kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej) Coffin, DJ Procop, !OHM

Niedziela  22.05

11:30
 

Bicie Rekordu Guinnessa (Plaża Kortowska) - budujemy największą na świecie konstrukcję z butelek plastikowych

12:00 Śniadanie na Plaży Kortowskiej
15:00

Mecz błotny- (Ośrodek Jeździecki - Kortowo III) mecz w piłkę nożną

15:00 Kabareton- wstęp tylko na koszulkę wydziałową 2011 (Centrum Konferencyjne - Aula Kongresowa) Kabaret Szarpanina,  Kabaret DNO
19:00 Poezja Śpiewana- wstęp tylko na koszulkę wydziałową 2011 (Centrum Konferencyjne - Aula Kongresowa) - Jarosław Chojnacki, Robert Kasprzycki
 

Imprezy i wydarzenia NON-STOP

konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie
konkurs na najlepsze przebranie
 
 
 
Sponsorzy główni

Sponsorzy
Media
Współpraca
oprogramowanie: reczkowski.pl | grafika: infeo | copyright @ kortowiada.pl 2011 | hosting: Olman Olsztyn | kontakt: japco@man.olsztyn.pl