Kortowiada 2012 16-20 maja 2012! Najlepsze juwenalia w Polsce!

Namiot Sobota

CUBA DJ

CUBA DJ – (Jakub Zduńczyk)
Związany z muzyką klubową od 15 roku życia. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w Ciechanowskich klubach. Współtwórca audycji „Wieczór z DJ’ami” Radia „Plus” Ciechanów, która cieszyła się ogromną popularnością na północnym Mazowszu. Od 2005 roku związany z największą siecią klubów i dyskotek w Polsce: „Arena Team”, z którą do dnia dzisiejszego pozostaje w ścisłej współpracy. Klimat w jakim utrzymuje swoje sety to: tech house i minimal. Miał okazję zaprezentować się w klubach stanowiących czołówkę Polski i zagrać z takimi DJ’ami jak: Adamus, C-Bool, Sound Players, Jay Kay, Peran Van Dijk, Hubertuse, Alchemist Project, Beattraax, Neros i wielu innych. Obecnie rezydent olsztyńskiego Face Club’u i klubów studenckich. Jak mówi sam o sobie: „Muzyka to moje drugie życie, a nie tylko pasja”. 

Dj Savik


Dla znajomych i przyjaciół znany także jako Saviola, Sawa lub po prostu Paweł. Od najmłodszych lat interesowała go muzyka. Pierwsze szlify zdobywał w szkole muzycznej grając na perkusji i fortepianie. Jak w niedługiej przyszłości się okazało nie była to prawdziwa fascynacja muzyką, a raczej przelotny romans, który odciągnął Savik’a skutecznie od zamiłowania na jakiś czas.
Fascynacja powróciła z podwójnym uderzeniem w 1999 r. kiedy po raz pierwszy poznał możliwości odtwarzaczy i mixera. Pierwszą imprezę zagrał w 2000 r. w klubie Antałek, a następnie od 2001 r. nawiązał jak się później okazało długoletnią współpracę z innym klubami magicznego miasteczka akademickiego. Obecnie rezydent Olsztyńskiego klubu Impuls.

TAS i !OHM

Główna atrakcją imprezy będą dwa rzadko spotykane live acty na naszej rodzimej scenie. Pierwszy z nich to dwóch djów - skipek oraz coffin, wspierani przez jednego z najlepszych djów HIP HOPOWych dja Exa, który do muzyki elektronicznej dogra skrecz. Obok nich wystąpi znany promtor imprez Cliqtime, który uraczy Was dzwiękami prosto ze swojego magicznego KORGA. Dodatkowo przyjemności i smaczku dodadzą dwa instrumenty na żywo. Skrzypce w wykonaniu Michała Baranowskiego z zespołu Fade Out oraz puzon członka zespołu Enej Czaplaya!! Przygotujcie się na moc i niesamowite muzyczne doznania!! Zaraz po nich na scenie powitamy kolektyw TAS! Śliczny wokal Katy oraz moc braci zza gramofonów doskonale zwieńczą noc w namiocie. 

Przygotowaliśmy dla Was show, którego Olsztyn jeszcze nie widział i nie słyszał!! Stawiamy na muzykę!

Dj C.Why.C

DJ C.Why.C pochodzi z Olsztyna. Muzyką przejawiał zainteresowanie od bardzo wczesnych lat. W 2001 roku Piotrek poznał DJ-i grajacych w klubach olsztyńskiego miasteczka akademickiego - to oni jako pierwsi dostrzegli jego pasję i zainteresowanie muzyką. Przy nich poznawał i doskonalił tajniki sztuki DJskiej, obecnie opanowane do perfekcji. Swoją pierwszą imprezę zagrał we wrześniu 2001 roku w jednym z kortowskich klubów. Od kilku lat uczestniczy w imprezach organizowanych przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Od trzech lat aktywnie uczestniczy w organizacji namiotu muzycznego podczas Juwenaliów olsztyńskich. Za sobą ma także organizację trzech turniejów DJ-skich.
Od stycznia 2007 związany z klubem Novo (Olsztyn), po roku objął w nim rezydenturę. 7 lipca 2008 roku mash-up który zrobił wspólnie z Dj-em Dwoogim wszedł do playlisty ogólnopolskiej rozglosni radiowej Planeta.Fm (dawna Radiostacja ), nadającej w 18stu miastach w Polsce.
Do tej pory miał zaszczyt zagrać z takimi gwiazdami jak: Martijn Ten Velden (Toolroom Records), Plastik Funk (Ministry of Sound), Nikola (Ministry Of Sound), Simon S (Space, Warszawa), Adamus (Wet Fingers / 001 Records), Mafia Mike (Wet Fingers / 001 Records), Angelo Mike, Diana d'Rouze, Glasse (Import/Warszawa), Puoteck (Radio Eska), Mr.Hide (Defrikz) oraz wielu innych.

 

Karol Wiśniewski


Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy to będąc na wakacjach w Londynie kupiłem parę płyt winylowych utrzymanych w klimacie minimal'u. Kompletnie zafascynowany tym nośnikiem, zacząłem powoli, ale i konsekwentnie powiększać swoją kolekcje płyt. Z czasem zajawka zamieniła się w pasje, co zmusiło mnie w do kupna gramofonów. Od tamtej pory mój gust muzyczny kompletnie się zmienił.

Z minimalu przeszedłem deep/tribal i tech house. Prowadzę też audycje w radiu UWM.FM, gdzie w każdy piątek od 20 do 22 prezentuje słuchaczom ww. gatunki muzyki. W moim case'ie można znaleźć takie wytwórnie jak: Carioca ,Chez Music, Circulation, Defected, Guidance, Large, Vista, Tango, Detour, Nightshift, Naked Music Lunch, NRK jak i wiele innych.