II dzień Kortowiady - czwartek!

Czwartkowy poranek zaczynamy od jednego z najważniejszych wydarzeń dla wielu studentów – parady wydziałów ulicami Olsztyna. Podobnie jak w zeszłym roku studencki pochód rozpocznie się na Starym Mieście, skąd będzie zmierzał do miasteczka akademickiego. Parada wydziałów rozpocznie się o godzinie 10:00.

Po paradzie zapraszamy na stadion główny, gdzie odbędzie się Wenus Show. Kandydatki z poszczególnych wydziałów, będą ubiegać się o tytuł najpiękniejszej studentki na naszym uniwersytecie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00.

O godzinie 19:00 przeniesiemy się na plażę kortowską aby dać się ponieść muzyce folkowej oraz posłuchać najlepszych szant. Tego wieczora wystąpią: AKT, Żeglarze Portowi, Szkocka Trupa, Horpyna i Wodny Patrol. Gwiazdą tego wydarzenia będzie Future Folk.

Amatorów muzyki Disco Polo zapraszamy na godzinę 20:00 do namiotu znajdującego się na korcie tenisowym obok plaży kortowskiej. Tam bowiem o klimat zagrają takie grupy jak: Power Boy, Loverboy, Cliver, Defis oraz Playboys. Dobra zabawa gwarantowana!

Na Stadionie Głównym o 22:00 godzinie rozpocznie się pokaz tańca z ogniem i gimnastyki akrobatycznej, który wykona Grupa Asura. Zapewni ona niewątpliwie magiczny spektakl w brawurowym wykonaniu.