Turniej gier komputerowych

Organizatorzy bardzo sprawnie uporali się z kwestiami technicznymi i wszystko odbywało się zgodnie z zamierzonym planem.

Rozgrywki w „LoLa” już od początku były emocjonujące. Bogaty champion pull graczy wzbudzał duże zainteresowanie. W pierwszych minutach gry widać było dominację drużyn „Inwektywa” oraz „Wytrzeźwiałka”. Oba teamy bez kłopotów dostały się do finału. Bezkonkurencyjna okazała się jednak „Inwektywa” która wygrała finałowy mecz 2-0, zgarniając pełną pulę w rozgrywkach Ligi Legend.

Podobnie było z CS: GO. Już na starcie drużyny: Menele Yareda, Team Solo Litr, zYRIA oraz Flaszka Panoramixa pokazywały swoją dominację i sprawnie dostały się do półfinałów. Do finału jednak mogły zakwalifikować się tylko dwie drużyny.

W sobotę rozstrzygnięto końcowy etap rozgrywek.

Po zaciętych meczach półfinałowych, w końcowym etapie zmierzyły się ze sobą: zYRIA i Team Solo Litr. Finałowy mecz zwyciężyła drużyna zYRIA  i zgarnęła pełną pulę nagród. Kolejny turniej w CS: GO i LoL’a, czyli bardzo popularnych gier multiplayerowych już za rok, więc zapraszamy!

Pozdrowienia dla wszystkich fanów E-Sportu! ;)


Relację przygotował Media Team

tekst: Kamil Rengel

foto: Piotr Wałejko