After Party

After Party

After Party

AFTER PARTY – to zespół, który wprowadza świeżość w polskiej muzyce tanecznej.  W skład grupy wchodzą:   PATRYK PEGZA (wokalista , aranżer, muzyk), MARCIN LICHOCKI ( DJ navigator, akustyk), BARTEK KOŁODZIEJ (tancerz), MACIEJ NOWAK (tancerz), PATRYK KLEPACKI (tancerz).

Zespół After Party funkcjonuje od ponad 3 lat. W tym dość krótkim czasie wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. Wszystkie koncerty zespołu to mega wydarzenie i show. Nagrali już 10 teledysków i wydali 2 płyty długogrające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Za utwór „Tylko ona jedyna” otrzymali statuetkę  Hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie Polo TV.  Teledysk „Bujaj się” na portalu YouTube obejrzało już ponad 13 mln osób. Cały kanał YouTube zespołu After Party obejrzało już ponad 80 mln osób.

Mają na koncie występy na największych festiwalach w kraju oraz liczne koncerty zagraniczne. Muzycy występowali  między innym w Szkocji,  Szwecji,  Niemczech, Anglii, Kanadzie  i dwukrotnie w USA.