DJ Bartes

DJ Bartes

DJ Bartes

Jeden z nielicznych Polaków, który kilkakrotnie swoje sety prezentował w wielu klubach na Ibizie – grał w legendarnym klubie Space, Pacha, BoraBora, Km5 oraz Bubbles. Przez 5 lat Prezenter Radia Planeta Poznań. Uczestnik największych festiwali w Polsce, takich jak Global Gathering, Godskitchen, oraz Sunrise Festival na którym pojawił się 6 krotnie (3x after party na plaży, a w roku 2014, 2016 oraz 2017 na głównej scenie amfiteatru).

Pierwszy oficjalny dj i rezydent imprez Bacardi B Live w Polsce. Przez dwa lata dwukrotny członek komisji Jury w konkursie na najlepszego Polskiego dj’a Bacardi B-Live 2008 i 2009. Najlepszy Polski rezydent roku 2012 według Sunset Music Awards.

Autor cotygodniowych podcastów This is my house w których prezentuje starannie wyselekcjonowane muzyczne nowości. Co miesiąc jego sety prezentowane były również w najważniejszym radiu na Ibizie – Ibiza Global Radio w audycji La Noche De Eivissa.

W roku 2014 wspólnie z Kubalą wydaje w wytwórni Do The Hip Recordings swój pierwszy remix utworu „Are You” dla Syke N Sugarstarr. W ciągu kilku miesiący pojawiło się więcej remixów. Jednak największym osiągnięciem jest samodzielna produkcja i współpraca z wokalistką Demi La Voyce. Ta współpraca zaowocowała wydaniem utworu ” MY SOUL”  w wytwórni Enormous Tunes.

Każdy jego set jest pełen pozytywnych emocji co powoduje, że na długo zostaje w pamięci… Swoje muzyczne działania traktuje jako życiową pasję.