Markus P.

Markus P.

Markus P.

Markus P pochodzi ze Szczecina. Uważany jest za znakomitego i entuzjastycznego, bardzo szybko rozwijającego się pianistę/wokalistę. Intensywnie zajęty co-weekendowo na polskich koncertach, event’ach, pokazach mody. Prowadzi szereg prestiżowych imprez z muzykami takimi jak np. Stachursky, Feel, Weekend, Boys,Classic, Lady Pank, Danzel itp.

Jest kompozytorem wielu piosenek, m.in „Tu jest” Boys, „Pozwól pokochać”, „Jesteś blisko”. Muzyka jest jego pasją, której oddał całe swoje serce. Medialną stronę zapoczątkował ok 8 lat temu, swoim autorskim programem VIP-Chicago w TV Polvision (wywiady z polskimi gwiazdami typu: Przybylska, Bujakiewicz, Linda, Skawinski, itd), który prowadził przez kilka lat w regionalnej TV. Swoją muzyczną premierą „Za ta chwilę”,  zaistniał w sercach fanów jako muzyczny romantyk z anielską duszą.

Obecnie Markus P przygotowuje się do nagrania kolejnego clipu, którego efekty będzie można ujrzeć już niebawem. Nowe pomysły muzyczne wpłynęły na dynamiczny rozwój i karierę, kolejne piosenki, teledyski, koncerty.